• afisa
Katru gadu maija saulainākajās dienās mūsu vidusskolas koristi un teorētiķi iepriecina ar koncertu "Ziedonis klāt". Koncerts notiks 11. maijā SBDMV koncertzālē, pulcējot vecākus, kolēģus un draugus.

Jaunie kordiriģenti un kora klases audzēkņi ir sagatavojuši daudzveidīgu kora un solo dziesmu programmu. Priecīgi un pavasarīgi šo koncertu pārstāvēs arī mūsu jaunie komponisti – teorētiķi. Šajā koncertā debitēs paši mazākie dziedātāji – Sintija Ivbule un Vilma Vanaģele. Abas meitenes 8. martā piedalījās Valsts konkursā "Dziedāšana" Rīgā, kur ieguva I godalgoto vietu.
Koncertā piedalīsies arī mūsu skolas zēnu, jaunāko klašu meiteņu un Kora klases meiteņu kori, kuri koncerta izskaņā apvienosies vienā kopkora dziesmā. Skatītājus priecēs arī mūsu skolas vokālie ansambļi – duets, vidējo klašu meiteņu ansamblis, vecāko klašu ansamblis, folkloras ansamblis un vidusskolas kordiriģentu ansamblis. Ansambļu repertuārā būs iekļautas tautas dziesmu apdares, kā arī mūsdienu komponista K.Jenkena "Adiemus". Koncertu bagātinās mūsu jaunie komponisti - L.Onzule, O.Kitova, R.Cvečkovskis, S.Strautmale un A.Jevstigņejeva ar savām kompozīcijām.
Koncerta noslēgumā uzstāsies Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas jauktais koris (vad.J.Ustinskovs) un diriģēs mūsu topošie jaunie diriģenti - A.Krivošejeva, K.Meļnikova un A.Prokopenko. Kora izpildījumā skanēs ukraiņu t.dz., afrikāņu t.dz., nēģeru spiričuels.

Patīkamu klausīšanos!

Kordiriģēšanas nodaļas pedagoģe
Eugēnija Dakša

 

Meklēt

Pasākumu kalendārs

Decembris 2017
P O T C Pk S Sv
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31