• MS_Akordeonistu_orkestris

Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas
MŪZIKAS SKOLAS AKORDEONISTU ORĶESTRIS
VAD. KRISTĪNA RUSAKOVIČA

Orķestra sasniegums ir Latgales reģiona mūzikas skolu akordeonistu ansambļu un orķestru konkursā ‘’Daugavpils 2017’’ iegūtā II vieta.

 

  • Ansamblis_Saldais_Mirklis

Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas
KORA KLASES VECAKO MEITEŅU ANSAMBLIS “SALDAIS MIRKLIS”

VAD.EDĪTE RUCINA

XII Starptautiskajā garīgās mūzikas festivālā “Sudraba zvani” ieguva I pakāpes diplomu. Kolektīvs ir draudzīgs un labprāt uzstājas dažādos pasākumos.


 

  • MS_gitaristu_orkestris

Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas
MŪZIKAS SKOLAS ĢITĀRISTU ORĶESTRIS
VAD.STAŅISLAVS KOZLOVSKIS

Orķestris darbojās otro gadu, un šajā mācību gadā sekmīgi piedalījās nodaļas koncertos. Liels prieks ir vecākiem un pedagogiem, bet vislielākais prieks ir audzēkņiem, ka viņi kopā spēlē savu mīļo instrumentu – ģitāru!

 

  • teoretiku_saime

Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas
 MŪZIKAS VĒSTURES UN TEORIJAS NODAĻAS (TEORĒTIĶU SAIME)

SBDMV Mūzikas vēstures un teorijas nodaļas kopā aktīvi piedalās dažādos konkursos: “P.Vaskam 70”.Visi kopā rīko  tematiskus vakarus “Allow with myself”. Nodaļa koncertiem veido prezentācijas un vada skolas pasākumus. Mūzikas teorijas nodaļas audzēkņi un pedagogi, bez kuriem nevar pastāvēt neviena specialitāte mūsu  mūzikas vidusskolā. Ļoti mīļi, atsaucīgi, vienmēr griboši palīdzēt, saliedēti, atraktīvi, radoši cilvēki. Tā ir vismazākā taču uzskata sevi par visdraudzīgāko nodaļu skolā, kura vienmēr ir viena par visiem un visi par vienu.

 

  • Kordirigentu_Ansamblis

Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas
KORDIRIĢENTU ANSAMBLIS

Kordiriģentu nodaļas pilnā sastāva ansambli  (koris) bieži dzirdējām dažādos koncertos, vairākkārt veiksmīgi startējuši konkursos. Koris ieguva I pakāpes diplomu Starptautiskajās konkursā “Sudraba zvani” un saņēma Diplomu kora festivālā Maskavā.

Meklēt

Pasākumu kalendārs

Februāris 2018
P O T C Pk S Sv
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28

Tuvākie pasākumi

Nav notikumu