• Beate_Sprindzuka

Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas
IP Taustiņinstrumentu spēle- Klavierspēle
8. klases audzēkne
BEATE SPRINDŽUKA

Beate ir ļoti radošs un atsaucīgs cilvēks, kurai vienmēr interesē dziedāšana, muzicēšana ar draugiem, kā arī klavierspēle. Beate spēj iejusties skolotājas lomā - stāstot saviem vienaudžiem par komponistiem, viņu radošajiem darbiem, veidojot interesantas prezentācijas. Meitenes daudzveidīgo interešu vidū īpaša vieta ir kompozīcijai. Beate ne tikai veido oriģinālus pavadījumus dziesmām, bet arī komponē instrumentālu mūziku un dziesmas.

 

  • Strautmale

Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas
IP Diriģēšana un IP Mūzikas vēsture un teorija,
II kursa audzēkne
SANTA STRAUTMALE

Santa ir komponiste, SBDMV Mūzikas vēstures un teorijas nodaļas informatīvās avīzes “La Bodinerie” redaktore, dzejoļu “Путник” un
“За закрытыми окнами” autore,  intervēja konkursa Viva La Musica žūrijas locekļus. Raksta ļoti labas recenzijas latviešu valodā. Ir spožas jaunā muzikologa dotības, kuras izpaužas viņas rakstos un intervijās. Viņa ir apliecinājusi sevi kā jauna dzejniece. Viņu raksturo sirsnīgums, atvērtība un labvēlība pret cilvēkiem.

 

  • Laura_Bicane

Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas
IP Stīgu instrumentu spēle- Ģitāras spēle,
III kursa audzēkne
LAURA BICĀNE

Laura ar mūziku ir uz „tu” kopš bērnības. Viņa spēlē ne tikai ģitāru, bet arī akordeonu un klavieres, kā arī raksta dziesmas.Vairāku gadu laikā izkopusi savu daiļradi, koncertējusi, kā arī izdevusi divus studijas albumus: „Es tikai ļaujūs” (2013) un „Trīspuksti” (2015). Šī gada maijā dienasgaismu ieraudzījis trešais albums „Lauzīsimies cauri pūlim”, kurā apkopotas 10 Lauras jaunākās kompozīcijas.Laura sevi pierādījusi mūzikā un nesusi Daugavpils novada vārdu Eirovīzijas nacionālajā atlasē, piedalījusies dažādos mūzikas un kultūras projektos: „Jauna slavas dziesma”, „Muzeju nakts”, „Baznīcu nakts”, „Muzykys skrytuļs”. Laura sadarbojas ar populārām grupām, kā, piemēram latgaliešu pozitīvā roka grupu „Dabasu Durovys” un leģendāro grupu „ELPA”. Lauras balsi var dzirdēt arī televīzijā, Rīgas Adventa mūzikas svētku un projekta „Latvijas lepnums” ietvaros. Arī turpmāk dziesminiece plāno aktīvi darboties mūzikas laukā un nest novada un Višķu vārdu tālāk Eiropā un pasaulē.


 

  • Onzule

Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas
IP Taustiņinstrumentu spēle- Klavierspēle
un IP Mūzikas vēsture un teorija,
I  kursa audzēkne

LAURA ONZULE

Neskatoties uz to ka viņa tikai nesen iesākusi mācības mūsu skolā, viņa jau ir parādījusi spožus rezultātus vispārizglītojošo priekšmetu olimpiādēs:  III vieta Latviešu valodas pilsētas mēroga olimpiādē, un piedalījās informātikas olimpiādē. Vienmēr saņem vienu no augstākajām vidējām atzīmēm skolā. Laurai ir ļoti labas sekmes mācībās, vidēja balle  8. 27.


 

Meklēt

Pasākumu kalendārs

Decembris 2017
P O T C Pk S Sv
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31