• Bozena_Rakicka

Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas
IP Pūšamo un sitamo instrumentu spēle- Flautas spēle
5.klases audzēkne
BOŽENA RAKICKA

Božena ir centīga meitene un ļoti labi mācās, vidējā balle ir  8,88.
XXII Latvijas mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkursā Rīgā/JVLMA ieguva III vietu. Ir  iegūta III vieta VIII Starptautiskājā Jauno mūziķu konkursā VIVA LA MUSICA.

 

  • Veronika_Masjuka

Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas
IP Taustiņinstrumentu spēle- Akordeona spēle
5.klases audzēkne
VERONIKA MASJUKA

Sasniegumi solo izpildījumā: Starptautiskajā Akordeonistu solistu izpildītāju konkursā “Naujene 2017” – II vieta; Akordeonistu konkursā Kauņā “Ascoltate 2017” – II vieta; II Starptautiskajā akordeonistu konkursā Flaming Accordions – 2017(Kupiškis, Lietuva) - III vieta
Sasniegumi ansambļa sastāvā: Latgales reģiona mūzikas skolu akordeonistu ansambļu un orķestru konkursā Daugavpils 2017 – II vieta;
XI Starptautiskajā festivālā- konkursā ‘’Linksmasis akordeonas’’, Šauļos (Lietuva) - I vieta. Sasniegumi orķestru sastāvā: Latgales reģiona mūzikas skolu akordeonistu ansambļu un orķestru konkursā Daugavpils 2017 – II vieta. Viss ar ko viņa nodarbojas -  izdodas. Vispārizglītojošā  skolā viņa ir teicamniece. Čakli strādā , ikdienā gatavojas stundām, atbildīga, domājoša, apzinīga skolniece. Uzstājās skolas un pilsētas pasākumos kā soliste, tā arī ansambļa un orķestra sastāvā.  Aktīvi nodarbojas un rāda labus rezultātus Valsts līmeņa sporta dejās. Palīdzēja mūzikas kolas absolventiem nokārtot nobeiguma eksāmenu  - ansamblis bija novērtēts ar atzīmi “teicami “.

 

  • Sofija_Mogorite

Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas
IP Taustiņinstrumentu spēle- Klavierspēle
2.klases audzēkne
SOFIJA MOGORITE

Audzēkne ļoti labi mācās.
Piedalījās Latvijas profesionālās ievirzes mūzikas izglītības iestāžu izgl. programmas Taustiņinstrumentu spēle – Klavierspēle audzēkņu valsts konkursā I kārtā, kur saņēmu žūrijas II vietu.
Audzēknes uzstāšanās nekad neatstāj klausītājus vienaldzīgus.

 

  • Evelina_Zuromska

Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas
IP Kora klase,

3. klases audzēkne
EVELĪNA ŽUROMSKA

Mērķtiecīga, uzcītīga, labestīga meitene ar skaistu balsi. Evelīnai ļoti patīk dziedāt, klausīties klasisko mūziku. Brīvajā laikā patīk izzināt dabu. Vairākas reizes ir piedalījusies konkursos, taču lielus panākumus gūt traucēja uztraukums. Tomēr Valsts konkursa I kārtā saņēma  I pakāpes diplomu. Piedalījās arī konkursā „Dziedu Dievmātei”.

 

  • Prohovska

Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas
IP Vokālā mūzika,

II  kursa audzēkne
VIKTORIJA PROHOVSKA

Viktorija ir īsts darba rūķis. Vidējā balle ir 8,22.  Aktīvi piedalās skolas pasākumos un koncertos, bieži redzam kā pasākumu  un konkursu pieteicēju.

 

  • gromovaja

Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas
IP Diriģēšana,

III  kursa audzēkne
DIĀNA GROMOVAJA

Centīga, kārtīga un atbildīga meitene. Ļoti cenšas attīstīt prasmes gan latviešu valodā, gan angļu valodā.

 

  • Anastasija_Palcevska

Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas
IP Diriģēšana,
I  kursa audzēkne
ANASTASIJA PAĻČEVSKA

Ļoti kārtīga un centīga meitene, vienmēr izpilda darbu atbildīgi.

 

  • Edgars_Zvagulis

Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas
IP Taustiņinstrumentu spēle-Akordeona spēle,
I  kursa audzēknis
EDGARS ZVAGULIS

Solo izpildījumā E.Zvaguļa sasniegumi ir: III vieta II Vislatvijas akordeonistu solistu konkursā; Atzinības raksts Starptautiskajā akordeonistu un bajānistu konkursā Belgorodā (Krievija); II vieta Starptautiskajā Akordeonistu solistu izpildītāju konkursā “Naujene 2017”; Atzinības raksts Ineses Galantes talantu konkursā; II vieta Akordeonistu konkursā Kauņā “Ascoltate 2017”.
Ansambļa sastāvā sasniegumi ir: II vieta Starptautiskajā akordeonistu un bajānistu konkurss Belgorodā; Atzinības raksts Starptautiskajā Akordeonistu konkursa Viļņā “Vilnius 2017”;  Akordeonistu konkursā Kauņā “Ascoltate 2017”- II vieta.
Čakli strādā , ikdienā gatavojas stundām, atbildīgs, apzinīgs students. Uzstājās skolas un pilsētas pasākumos kā solists, tā arī ansambļa un orķestra sastāvā.

 

  • Arina_Golubeva

Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas
IP Stīgu instrumentu spēle- Čella spēle,
 I kursa audzēkne
ARINA GOLUBEVA

Arina ir I kursa stīgu instrumentu nodaļas (čells) audzēkne, kura paralēli SBDMV mācās J.Pilsudska Valsts Poļu Ģimnāzijā. Lai pienākumu divās izglītības iestādēs ir daudz, Arina paspēj sekmīgi apgūt visus mācību priekšmetus mūsu skolā.

 

  • Viktorija_Krilova

Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas
IP Pūšaminstrumentu spēle- Flautas spēle,

II  kursa audzēkne
VIKTORIJA KRILOVA

Jau divus gadus viņa veiksmīgi apvieno mācības divās mācību iestādēs – Daugavpils Valsts ģimnāzijā (vidējā balle 8,75) un SBDMV  vidusskolā (vidējā balle 8,31). Vairāku mācību priekšmetu olimpiāžu dalībniece un laureāte, kā arī jauktā kora Dveiņuva dalībniece, aktīvi iesaistās mūsu skolas darbā. Šajā mācību gadā viņa vairākkārtīgi ir veiksmīgi sadarbojusies ar Mūzikas teorijas nodaļu, atskaņojot jauno komponistu skaņdarbus, ka arī ar Kora klasi, spēlējot pavadījumu jaunāko klašu meiteņu korim un vecāko klašu meiteņu ansamblim. Viktorija piedalījās VIII Starptautiskajā Jauno mūziķu konkursā VIVA LA MUSICA, Latvijas talantu konkursa Ineses Galantes Talanti II kārtā un SBDMV  pūtēju orķestra sastāvā IX Latvijas pūtēju orķestru konkursā, kur tika iegūta II vieta. Šogad Viktorija ir arī aktīvi koncertējošā flautu kvarteta dalībniece, 2016.gada novembrī piedalījās arī festivālā Nuova Sinfonia Baltica simfoniskā orķestra Daugavpils Sinfonietta sastāvā.

Meklēt

Pasākumu kalendārs

Decembris 2017
P O T C Pk S Sv
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31