afisa

8. novembrī plkst.18.00
Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolā
notiks koncerts “Tālajai mīļotajai”.

Programmā Francis Šūberts, Ludvigs van Bethovens, Hugo Volfs.

Ieeja bez maksas.

 

2017. gada 8. novembrī plkst. 18.00 Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolā gaidāms koncerts “Tālajai mīļotajai”, kurā skanēs Franča Šūberta, Ludviga van Bēthovena un Hugo Volfa mūzika.

Koncertā muzicēs jaunie un daudzsološie JVLMA vokālās mākslas studenti - soprāns Laura Purena un baritons Edgars Skarbulis, kā arī JVLMA profesores, pianistes Dace Kļava un Herta Hansena. Koncertu papildinās mūzikas žurnālistes Signes Dzenītes stāstījums.

Programmā iekļautie skaņdarbi, lai arī komponista iecerēs domāti mājas muzicēšanai, uz lielās skatuves iegūst spožu un koncertisku skanējumu, tomēr vienlaikus saglabā savu intimitāti, trauslumu par nepiepildītu sapni, noslēpumainu stāstu, kas caur mūzikas un dzejas, kā arī partneru smalkas saspēles mijiedarbību ļauj pietuvoties visskaistākajam, mīļākajam...

Laura Purena

Laura Purena, soprāns, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas 4. kursa studente ar specializāciju operdziedāšanā, JVLMA operas studijas “Figaro” dalībniece. Konkursa Ineses Galantes talanti 2016 uzvarētāja kategorijā Vokālā māksla.

 

Edgars Skarbulis

Edgars Skarbulis, baritons, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas maģistrantūras students ar specializāciju operdziedāšanā, Latvijas Nacionālās operas kora mākslinieks, Jauniešu kora “Kamēr…” ilggadējs dziedātājs, patlaban – kora projektu vadītājs.

 

Dace Klava

Dace Kļava, pianiste, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Koncertmeistaru katedras vadītāja, asociētā profesore Kameransambļa un klavierpavadījuma katedrā. H. Ellera pianistu konkursa diplomande. Kā koncertmeistare strādājusi kopā arī ar tādiem diriģentiem kā A.Dmitrijevu, T.Kaljusti, P.Kao, A.Altinoglu, F.Layer, K.Minkovski un K.Vudvordu. Koncertējusi ar daudziem instrumentālistiem, vokālistiem, kā arī Latvijas Radio kori Latvijā un ārzemēs.

 

Herta Hansena

Herta Hansena, pianiste, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas asociētā profesore. Aktīvi koncertējoša pianiste, dažādu kamermūzikas projektu dalībniece, daudzu dziedātāju un instrumentālistu uzticama skatuves partnere. Saņēmusi Lielo mūzikas balvu 2013 kategorijā “Par izcilu darbu ansamblī”.

Signe Dzenīte - Latvijas Radio "Klasika" raidījumu vadītāja. Daudzu koncertu, koncertlekciju, konkursu u.c. moderators. Dažādas autores publikācijas lasāmas žurnālā "Mūzikas Saule".

Koncerts notiek pateicoties Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas un Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas laipnam atbalstam.

 

Meklēt

Pasākumu kalendārs

Februāris 2018
P O T C Pk S Sv
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28

Tuvākie pasākumi

Nav notikumu