• Blagovescenskaja
Esmu dziedātāja, komponiste un pianiste. Strādāju pārsvarā soul, r&b, smooth jazz, pop, house žanros. Mācījos mūzikas vidusskolā kā pianiste. Sāku dziedāt no 12 gadiem. Konkursos ''Sony jazz stage'' un ''Jaunais vilnis 2006'' laureāte. Kopš 2007.gadā dziedāju un spēlēju projekta ''Jusstone''. Tagad dzied divos projektos ''Jussendo''-soul un r&b mūzika un ''Light music band''-pop, pasaules hiti. Raksta arī savas dziesmas angļu un krievu valodā un plāno ierakstīt albumu. Dzied dažādos festivālos, pasākumos, koncertos Latvijā, Vācijā, Šveicē, Igaunijā, Lietuvā.

  • Kristine_Boltrukevica

2011. gadā absolvēju Daugavpils Mūzikas vidusskolu divās specialitātēs: akordeona spēle un mūzikas teorija. Tajā pašā gadā iestājos Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā, kompozīcijas klasē, kurā studēju pie Andra Vecumnieka.

2015. gadā veiksmīgi absolvēja JVLMA, iegūstot bakalaura grādu mūzikā un iestājos akadēmiskā maģistra studiju programmā Mūzika, apakšprogrammā Muzikoloģija, Mūzikas teorijas specializācijā. Šobrīd turpinu mācības 2. kursā. Manas maģistra darba tēma – Sonorie paņēmieni 20. gs. beigu un 21. gs. sākuma Latvijas komponistu akordeonmūzikā. 2016. gadā pasniedzu solfedžo un mūzikas literatūru Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skolā, bet šobrīd pasniedzu akordeona spēli Jūrmalas Mūzikas vidusskolā.

  • Jurijs_Borins

Pabeidzu Daugavpils Mūzikas vidusskolu Klavierspēles klasē. Ilgus gadus dzīvoju ārzemēs. Turpmāk specializējos kā komponists un šobrīd sadarbojos ar neatkarīgo vācu skaņu ierakstu studiju un nodarbojos ar skaņu ierakstu īsfilmām.

  • Jekaterina_Cirkina

Pēc Daugavpils Mūzikas vidusskolas pabeidzu “University of Plymouth, BA (HONS) Music, Bachelor of Arts”.

Strādāju kompānijā “Princess Yachts”, uzņēmējdarbībā (engineering business support).

  • Zane_Taluma_Buike

Pabeidzot Daugavpils Mūzikas vidusskolu, iestājos Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā, to pabeidzu 2016. gadā - vispārējās izglītības mūzikas skolotājs, pašlaik strādāju Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolā - kora klasē vadu Vokālo ansambli un solo dziedāšanas stundas.

  • Julija_Danilevica
Pēc Mūzikas vidusskolas pabeigšanas iestājos Psiholoģijas augstskolā.
Ieguvu sociālo zinātņu bakalaura grādu psiholoģijā. Strādāju lielā uzņēmumā Rīgas ostā. Brīvajā laikā nodarbojos ar jogu.
Ir meita Ksenija, 9 gadi.

  • Jacinta_Ciganovica
Pēc Daugavpils Mūzikas vidusskolas pabeigšanas studēju Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā. Šobrīd strādāju Aglonas bazilikas Kora skolā.

  • olga_gorbacova

2002.-2006. RPIVA bakalaura  programmā "Mūzikas skolotājs ar specializāciju Klavierspēles skolotājs"

2006.-2008. RPIVA maģistra programmā "Skolvadība"

Darbs: RPIVA lektore un klavierspēles skolotāja studijā "OMNES".

Meklēt

Pasākumu kalendārs

Decembris 2017
P O T C Pk S Sv
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31