1

Anastasija Jevstigņejeva

Labas sekmes mācībās

Patriotisko dziesmu konkurss Skani Latvijai! - I vieta

2

Veronika Tolstika

Labas sekmes mācībās

Viktorija Krilova

Viktorija Krilova

Labas sekmes mācībās

VII Starptautiskais jauno mūziķu konkurss VIVA LA MUSICA – III vieta

Anastasija Zubova

Anastasija Zubova

Labas sekmes mācībās

III Starptautiskais Jauno mūziķu konkurss Kaunas Sonorum 2015 (Kauņa, Lietuva) – diploms
II Vislatvijas akordeonistu - izpildītāju konkurss – I vieta
Latvijas profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu izglītības programmas Taustiņinstrumentu spēle – Akordeona spēle audzēkņu Valsts konkursa fināls – I vieta
XIV Starptautiskais akordeonistu – solistu konkurss  „Naujene 2016” – II vieta

Līga Znutiņa

Līga Znutiņa

Labas sekmes mācībās

6

Nataniels Simha Rasnačs

Labas sekmes mācībās

VII Starptautiskais jauno mūziķu konkurss VIVA LA MUSICA - II vieta, Atzinība par labāko brīvas izvēles skaņdarba atskaņojumu

Viktorija Prohovska

Viktorija Prohovska

Labas sekmes mācībās

Ieva Vizma Romanovska

Ieva Vizma Romanovska

Labas sekmes mācībās

III Starptautiskais Jauno mūziķu konkurss Kaunas Sonorum 2015 (Kauņa, Lietuva) – III vieta

VII Starptautiskais jauno mūziķu konkurss VIVA LA MUSICA – I vieta, Atzinība par labāko brīvas izvēles skaņdarba atskaņojumu

VII Starptautiskais kameransambļu konkurss NOVA MUSICA - I vieta, AR par labāko ārzemju komponista skaņdarba atskaņojumu

Katažina Dudareva

Katažina Dudareva

Labas sekmes mācībās

Andris Bižāns

Andris Bižāns

Labas sekmes mācībās

III Starptautiskais Jauno mūziķu konkurss Kaunas Sonorum 2015 (Kauņa, Lietuva) – diploms

Viktorija Agnese Vancāne

Viktorija Agnese Vancāne

Labas sekmes mācībās

III Starptautiskais Jauno mūziķu konkurss Kaunas Sonorum 2015 (Kauņa, Lietuva) – III vieta

VII Starptautiskais jauno mūziķu konkurss VIVA LA MUSICA – ATZINĪBA

Mariamma Istratija

Mariamma Istratija

Labas sekmes mācībās

VI Starptautiskais Brāļu Mediņu jauno pianistu konkurss – I vieta, Atzinība par labāko Mediņa skaņdarba izpildījumu

VII Starptautiskais jauno mūziķu konkurss VIVA LA MUSICA – III vieta

X Jēkaba Graubiņa Jauno pianistu konkurss – II vieta

Dārta Stašāne  

Dārta Stašāne

Labas sekmes mācībās

III Starptautiskais Jauno mūziķu konkurss Kaunas Sonorum 2015 (Kauņa, Lietuva) – II vieta

VII Starptautiskais jauno mūziķu konkurss VIVA LA MUSICA – II vieta

Agnese Baltmane

Agnese Baltmane

Labas sekmes mācībās

VII Starptautiskais jauno mūziķu konkurss VIVA LA MUSICA – II vieta

SBDMV kordiriģentu ansamblis

SBDMV kordiriģentu ansamblis

VIII Starptautiskais folkloras konkurss Grand PrixINTERFOLK (Sanktpēterburga, Krievija) - II vieta

Trio KA-PRIZE

Trio KA-PRIZE (M.Istratija, J.Nitecka, J.Kaļniša)

VII Starptautiskais kameransambļu konkurss NOVA MUSICA – I vieta

Trio InDāŽa 

Trio InDāŽa (I.Kļimoviča, D.Stašāne, Ž.Diklabs)

VII Starptautiskais kameransambļu konkurss NOVA MUSICA – II vieta

 Ksenija Meļņikova

Ksenija Meļņikova

I Starptautiskais Staņislava Broka Jauno kordiriģentu konkurss – Atzinība

 Vladislavs Sevruks

Vladislavs Sevruks

VIII Staņislava Broka Jauno dziedātāju konkurss - Lielā balva, I pakāpe

XIII Jauno vokālistu konkurss Dziedu Dievmātei - I vieta, Atzinība par labāko tautas dziesmas izpildījumu

 Aļona Didenko

Aļona Didenko

VIII Staņislava Broka Jauno dziedātāju konkurss - II pakāpe

 Ainis Rubens

Ainis Rubens

Daugavpils pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiāde - III vieta

 Andrejs Turoks

Andrejs Turoks

Latvijas profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu izglītības programmas Taustiņinstrumentu spēle – Akordeona spēle audzēkņu Valsts konkursa fināls – II vieta

VII Starptautiskais jauno mūziķu konkurss VIVA LA MUSICA – Atzinība

XIV Starptautiskais akordeonistu–solistu konkurss  „Naujene 2016” – II vieta

 Biruta Krompāne

Biruta Krompāne

Latvijas profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu izglītības programmas Taustiņinstrumentu spēle – Akordeona spēle audzēkņu Valsts konkursa fināls – Atzinība

VII Starptautiskais kameransambļu konkurss NOVA MUSICA- I vieta, AR par labāko ārzemju komponista skaņdarba atskaņojumu  

 Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas pūtēju orķestris

Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas pūtēju orķestris

VIII Latvijas pūtēju orķestru konkurss - I vieta

 K.Sosnāre

K.Sosnāre

VII Starptautiskais jauno mūziķu konkurss VIVA LA MUSICA - Atzinība

 Artūrs Sukonkins

Artūrs Sukonkins

VII Starptautiskais jauno mūziķu konkurss VIVA LA MUSICA – Atzinība

 Renāts Cvečkovskis

Renāts Cvečkovskis

Latvijas profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu izglītības programmas Mūzikas vēsture un teorija audzēkņu valsts konkurss - II vieta kompozīciju konkursā

 Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas jauktais koris

Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas jauktais koris

Jubilejas XXXV Starptautiskais garīgās mūzikas festivāls Hajnuvka 2016 - II vieta

 

 

 

 

Annija Misjune Ksenija Lukasenoka Kristers Malnacs
IP Akordeona spēle
Annija Misjune 
IP Akordeona spēle
Ksenija Lukašenoka
IP Akordeona spēle
Kristers Malnačs 
 

Alberts Olafs Ustinskovs Darja Bolotnikova  Darja Markova
IP Klavierspēle
Alberts Olafs Ustinskovs
IP Klavierspēle
Darja Bolotnikova
IP Klavierspēle
Darja Markova 
 

Jana Vertinska Sofija Kondio  Ksenija Uljanova
IP Klavierspēle
Jana Vertinska
IP Klavierspēle
Sofija Kondio
IP Klavierspēle
Ksenija Uļjanova 
 

Samuels Jonans Marija Bolotnikova Jelizaveta Slesareva
IP Klavierspēle
Samuēls Jonāns
IP Klavierspēle
Marija Bolotnikova
IP Klavierspēle
Jeļizaveta Sļesareva
 

Vlada Sarko Agneses Stavro  Anzelika Litvinovica
IP Klavierspēle
Vlada Šarko
IP Kora klase
Agneses Stavro
IP Kora klase
Anželika Litvinoviča 
 

Alina Morzevska Danila Ivanovs Evelina Zuromska
IP Kora klase
Alina Morževska 
IP Kora klase
Danila Ivanovs
IP Kora klase
Evelīna Žuromska 
 

Ieva Stankevica Kamila Silina  Lauma Vucena
IP Kora klase
Ieva Stankeviča
IP Kora klase
Kamila Siliņa
IP Kora klase
Lauma Vucena
 

Ksenija Boltrukevica  
IP Kora klase
Ksenija Boltrukeviča
IP Pūšaminstrumentu spēle
Božena Rakicka
IP Pūšaminstrumentu spēle
Daina Vaivare
 

 
IP Pūšaminstrumentu spēle
Daniels Kravčenko
IP Pūšaminstrumentu spēle
Laura Zuģicka
IP Pūšaminstrumentu spēle
Loreta Šembela 

 
 
IP Stīgu instrumentu spēle
Jekaterina Stankova
IP Stīgu instrumentu spēle
Mihails Ņikitins
IP Stīgu instrumentu spēle
Daniela Kruste 
 


 
IP Stīgu instrumentu spēle
Oļesja Kolosova

Meklēt

Pasākumu kalendārs

Oktobris 2017
P O T C Pk S Sv
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Tuvākie pasākumi

Nav notikumu