Pirmais septembris Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolā

Jaunais mācību gads Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolā ir atnācis ar patīkamiem jaunumiem. Sadarbībā ar Daugavpils teātri ir atvērta jauna izglītības programma Teātra māksla.

Kopumā 2021./2022. mācību gadā Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolā mācību gaitas uzsāka trīsdesmit viens 1. kursa audzēknis, no kuriem pieci ir izvēlējušies apgūt klavierspēli, viens akordeona spēli un divi stīgu instrumentu – čella un gitāras spēli. Seši audzēkņi ir izvēlējušies mācīties Pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izglītības programmā, kur apgūs tubas, trompetes vai sitaminstrumentu spēli. Trīs audzēkņi ir izvēlējušies mācīties vokālo mūziku un arī trīs audzēkņi apgūs diriģēšanas mākslu. Jaunizveidotajā izglītības programmā Teātra māksla savus mākslinieciskos talantus izkops un pilnveidos vienpadsmit jaunieši, kuri apgūs, gan mūziķa, gan aktiera profesijā nepieciešamās prasmes un zināšanas.

1.septembra svētku diena aizritēja patīkamā gaisotnē, klātienē klausoties skolas orķestra muzikālajā sveicienā. Svinīgajā pasākumā SBDMV direktors Aivars Broks visiem klātesošajiem novēlēja radošu un muzikāli piepildītu jauno mācību gadu. Pēc vairāku mēnešu darba attālināti, ikviens bija priecīgs satikties klātienē un apsveikt ar jaunu sākumu – jaunām idejām piepildītu mācību gadu.

Informāciju sagatavoja
1.kursa audzinātāja Laurita Vaidere


Drukāt   E-pasta adrese