Pirmā kursa iesvētīšana

1

2019. gada 21. oktobrī Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolā notika I kursa audzēkņu iesvētīšana. Gribam pateikties II kursa audzēkņiem un audzinātājam Andrim Bižānam par sagatavotajiem pārsteigumiem, atraktīviem uzdevumiem un radītu brīnišķīgu garastāvokli vēlā vakara stundā.

Visu dienu I kursa audzēkņi sprieda, kādi uzdevumi būs viņiem sagatavoti, kādā veidā tiks iesvētīti u.c. Bija manāms neliels uztraukums, bet milzīga interese, kas būs! II kursa audzēkņi sagatavoja daudz kreatīvu uzdevumu, kuros I kursa audzēkņi labprāt iesaistījās. Skolas foajē bija dzirdamas jauniešu priecīgās balsis, kas atdzīvināja vakara tumšās telpas. I kursa audzēkņiem ļoti patika meiteņu un puiši modernā grima veidošana, kur aizsietām acīm, bija jāuzkrāso modelis vai modele un jāizveido frizūra. Aktivitātes tika piedāvātās katrā vidusskolas stāvā, līdz pat ceturtajam. Audzēkņiem bija jāpārvar dažādi šķēršļi, sākot no sīpolu celšanas augšup pa kāpnēm, neizmantojot rokas, zosu gājienu, jēlu olu atrakciju, dažādu vielu identificēšanu aizsietām acīm, beidzot ar brīnišķīgu atrakciju, kur sastājoties aplī, I kursa audzēkņi apliecināja savu sirsnīgumu un labu attieksmi. Noslēgumā kamerzālē tika dots I kursa zvērests, kur solījāmies būt paklausīgi, aktīvi un radoši! Garšīgas kūkas un jautra jauniešu mūzika radīja audzēkņos patīkama vakara sajūtas, visi I un II kursa audzēkņi priecīgi un apmierināti devās mājup.

Patiesi priecājamies, ka iesvētīšana ir izdevusies! I kursa audzēkņi un audzinātāja pateicas visiem audzēkņiem, kas bija iesaistīti iesvētīšanas pasākumā. Tagad droši varam apgalvot, ka esam īsti un patiesi Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas audzēkņi!

Informāciju sagatavoja:
SBDMV pedagogs
Diāna Žilinska


Drukāt   E-pasta adrese