Stilīgo ballīte SBDMV

DSC07326 2020. gada 30. janvārī I kursa audzēkņi organizēja Stilīgo ballīti. Pasākuma dalībnieku uzdevums bija atnākt uz ballīti 70. gadu stila apģērbā, kas paredzēja spilgtas krāsas un spīdīgus apģērba elementus.

Jāsaka, ka visi pasākuma dalībnieki pārsteidza ar savu 70. gadu stila izpratni. Jaunieši izskatījās stilīgi un spilgti. Galvenās pasākuma laikā bija jauniešu smaidīgās sejas izteiksmes un jautrs garastāvoklis.

Pasākumu vadīja I kursa audzēkņi Marina Titova un Edgars Kuzmenko, pasākumu koordinēja Pāvels Vasiļkovs un Madara Masāne. 70. gadu Stilīgo ballītē tika piedāvātas dažās aktivitātes. Pasākums tika iesākts ar kopīgo dejošanu, tad sekoja karaoke konkurss. Iesildījušies jaunieši pasākumu turpināja ar citām aktīvām spēlēm. Katrs no pasākuma dalībniekiem varēja atklāt sevī stilīgā dejotāja un dziedātāja prasmes.

Kopumā pasākums bija izdevies. Paldies I kursa audzēkņiem par cītīgu darbu Stilīgo ballītes organizēšanā! JŪS ESAT MALAČI!  Paldies visiem jautrajiem un stilīgajiem ballītes apmeklētājiem. Ceram, ka iesākot 2020. gadu tik stilīgi, tikpat jautri un stilīgi turpināsies šī mācību gada semestris!

Informāciju sagatavoja:
I kursa audzinātāja
Diāna Žilinska


Drukāt   E-pasta adrese