Aktualitātes

Izlaidums Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolā

Izlaidums Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolā

2023. gada 22.jūnijā Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolā ir norisinājies skaistākais noslēguma kursu notikums -  izlaidums. Šis gads skolai ir ļoti svinīgs un nozīmīgs, jo Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskola 2023. gadā svin savu simtgadi, tāpēc attiecīgo pasākumu var dēvēt par simtgades izlaidumu.

Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas simtgadē ir īpašs izlaiduma gads, jo šogad vidusskolu absolvēja gan mūziķi, gan aktieri. 2023.gadā ir absolvējuši 10 profesionālās mūzikas absolventi, 14 absolventi programmā Teātra māksla un 2 – trīsgadīgās profesionālās mūzikas programmas absolventi. Ir jāatzīmē, ka profesionālā pilnveide nebeidzas tikai ar vienu iegūtu panākumu, tāpēc šogad izlaidumā suminājām arī absolventu, pedagogu, kurš pilnveidoja un papildināja savas prasmes, iegūstot vēl vienu diplomu profesionālajā mūzikā.

Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas absolventi var lepoties ar panākumiem Kvalifikācijas eksāmenos, absolventi saņēma izcilu vērtējumu gan profesionālās mūzikas, gan teātra mākslas programmās. Profesionālos kvalifikācijas eksāmenus izcili nokārtoja profesionālās mūzikas audzēkņi – Elgars Murāns, Pāvels Vasiļkovs, Anna Šatreviča, Kornēlija Lapkovska un Anna Briška, programmā  Teātra māksla – Vanda Gibovska, Kristina Tiško, Milena, Savkina, Jevgeņijs Mihailovs.

Paldies Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas pedagogiem par audzēkņu profesionālo sagatavošanu  un paldies visiem darbiniekiem par sadarbību šo gadu garumā!

Informāciju sagatavoja:
IV kursa audzinātāja
Diāna Žilinska