Aktualitātes

XIII Latvijas mūzikas skolu un mūzikas vidusskolu audzēkņu festivāla vispārējās klavierēs dalībnieki

VIII Latvijas mūzikas skolu un mūzikas vidusskolu audzēkņu festivāls vispārējās klavierēs

Ar spilgtām skaņām ieskandinot pirmo pavasara mēnesi, Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolā norisinājās XIII Latvijas mūzikas skolu un mūzikas vidusskolu audzēkņu festivāls vispārējās klavierēs.

Šogad Vispārējo klavieru festivālā piedalījās audzēkņi no 17 Latvijas mūzikas skolām un vidusskolām. Parādot savu degsmi spēlēt šo instrumentu, festivālā piedalījās 78 dalībnieki no latgales, zemgales un vidzemes. Audzēkņus sagatavoja un atbalstīja 48 pedagogi. Prieks par audzēkņiem, kuri papildus savai specialitātei ir ieinteresēti paplašināt savu skatuves pieredzi vispārējās klavierēs.

Liels paldies Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolai par silto uzņemšanu, kā arī milzīgs paldies SBDMV Mūzikas skolas Vispārējo klavieru metodiskās komisijas vadītājai Gaļinai Simonovai un  vidusskolas metodiskās komisijas Vispārējo klavieru vadītājai Lijai Plotiņai  par pasākuma rīkošanu un organizēšanu. Gaidām Jūs nākamgad- IX Latvijas mūzikas skolu un mūzikas vidusskolu audzēkņu festivālā vispārējās klavierēs!

Informāciju sagatavoja Mūzikas vēstures un teorijas nodaļas IV kursa audzēkne
Madara Māsāne