SBDM vidusskolas labākie audzēkņi

Sasniegumi LV un starptautiskajos konkursos (ieņemtās vietas) + teicamas sekmes 2019./2020. mācību gadā

Evelīna Ašķelaņeca

Klavieru duets

Sasniegumi

Klavieru duets (foto bēz Janas Pupeļas) Evelīna Ašķelaņeca – vidējā balle - 9

I vieta XII Starptautiskā atskaņotājmeistarības konkursa Sanktpēterburgas mākslas asambleja 2019 ietvaros Igora Urjaša Klaviermeistarības konkurss / Krievija, ansamblī

Zane Stupāne

Zane Stupāne

Sasniegumi

Staņislava Broka stipendiāte – vidējā balle - 9

I pakāpes diplomande XII Starptautiskā atskaņotājmeistarības konkursa Sanktpēterburgas mākslas asambleja 2019 ietvaros Igora Urjaša Klaviermeistarības konkurss / Krievija, solo

Diāna Gritāne

Diāna Gritāne

Sasniegumi

Terēzijas Brokas stipendiāte –  vidējā balle -  8.9         

I vieta Jaundarbu konkurss mūzikā un mākslā (veltīts komponista Jāņa Ivanova piemiņai) / Preiļi 2019, solo

III vieta (kompozīciju konkursā) Latvijas profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu izglītības programmas Mūzikas vēsture un teorija audzēkņu Valsts konkurss / Jelgava, 2019, solo

GRAND PRIX Piektā Starptautiskā mūzikas klausīšanās un mūzikas literatūras olimpiāde Mūzika – dvēsele mana / Krievija, 2019, solo

III pakāpe XLIV Starptautiskais jauno komponistu konkurss / Novosibirska, Krievija 2021

Jana Kazanauska

Jana Kazanauska

Sasniegumi

Terēzijas Brokas stipendiāte – vidējā balle - 8

I vieta X Terēzes Brokas Jauno dziedātāju konkurss / Daugavpils 2020, solo

Diploms V Starptautiskā klasiskās mūzikas izpildītāju konkurss Kaunas Sonorum 2019 / Lietuva 2019, solo

I pakāpe III Starptautiskais klasiskās mūzikas konkurss, veltīts P.Čaikovska 180 gadu jubilejai ASTANA CLASSIC / Nursultana, Kazahstāna 2020, solo

II vieta Starptautiskais Vokālais konkurss GOLDEN VOICE 2021 / Veliko Tarnova, Bulgārija 2021

Klavieru kvartets Zane Stupāne, Nellija Kursīte, Anna Šatreviča, Nadežda Stankeviča

Klavieru kvartets

Sasniegumi

Zane Stupāne, Nellija Kursīte, Anna Šatreviča, Nadežda Stankeviča

III pakāpes diplomandi XII Starptautiskā atskaņotājmeistarības konkursa Sanktpēterburgas mākslas asambleja 2019 ietvaros Igora Urjaša Klaviermeistarības konkurss / Krievija, ansamblī

Viktorija Gžibovska

Viktorija Gžibovska

Sasniegumi

Staņislava Broka stipendiāte –  vidējā balle - 8.1

II vieta Jaundarbu konkurss mūzikā un mākslā (veltīts komponista Jāņa Ivanova piemiņai) / Preiļi 2019, solo

GRAND PRIX III Starptautiskais klasiskās mūzikas konkurss, veltīts P.Čaikovska 180 gadu jubilejai ASTANA CLASSIC / Nursultana, Kazahstāna 2020, solo

Linards Rēze

Linards Rēze

Sasniegumi

Terēzijas Brokas stipendiāts – vidējā balle -  7.72

I vieta X Terēzes Brokas Jauno dziedātāju konkurss / Daugavpils 2020, solo

I vieta Daugavpils pilsētas konkurss Franču dziesma / Daugavpils, 2020, solo

Diploms V Starptautiskā klasiskās mūzikas izpildītāju konkurss Kaunas Sonorum 2019 / Lietuva 2019, solo

I pakāpe III Starptautiskais klasiskās mūzikas konkurss, veltīts P.Čaikovska 180 gadu jubilejai ASTANA CLASSIC / Nursultana, Kazahstāna 2020, solo

Pāvels Vasiļkovs

Pāvels Vasiļkovs

Sasniegumi

vidējā balle - 9.06

I vieta Latvijas mūzikas izglītības iestāžu profesionālās vidējās izglītības programmas Taustiņinstrumentu spēle – Akordeona spēle audzēkņu Valsts konkursa fināls / Rīga 2020, solo

II pakāpe II atklātais bajāna un akordeona izpildītāju konkurss Mogiļevas melodijas / Baltkrievija 2020, pēc ierakstiem, solo

II vieta Latvijas talantu konkurss Ineses Galantes Talanti / Rīga 2020, solo

II vieta Valērija Hodukina XI Starptautiskais Jauno akordeonistu konkurss / Daugavpils 2019, solo

GRAND PRIX un I vieta Laikmetīgās kamermūzikas interpretentu konkurss SKAT(!)LOGS / Rīga 2019, solo

II vieta V Starptautiskā klasiskās mūzikas izpildītāju konkurss Kaunas Sonorum 2019 / Lietuva 2019, solo

GRAND PRIX XIII Anatolija Belošicka Visukrainas atklātais jauno bajānistu – akordeonistu konkurss / Korosteņa, Ukraina 2020, solo

I vieta ХІІІ Visukrainas atklātais jauno bajānistu – akordeonistu konkurss  ВІЗЕРУНКИ ПРИКАРПАТТЯ / Dragobiča, Ukraina 2020, solo

Artūrs Tirelis

Artūrs Tirelis

Sasniegumi

vidējā balle -  7.36

II pakāpe II atklātais bajāna un akordeona izpildītāju konkurss Mogiļevas melodijas / Baltkrievija 2020, pēc ierakstiem, solo

III vieta Valērija Hodukina XI Starptautiskais Jauno akordeonistu konkurss / Daugavpils 2019, solo

III vieta XIII Anatolija Belošicka Visukrainas atklātais jauno bajānistu – akordeonistu konkurss / Korosteņa, Ukraina 2020, solo

Akordeonistu kvartets

Akordeonistu kvartets

Sasniegumi

Pāvels Vasiļkovs, Edgars Zvagulis, Arkadijs Gorbunovs, Artūrs Tirelis

I pakāpe II atklātais bajāna un akordeona izpildītāju konkurss Mogiļevas melodijas / Baltkrievija 2020, pēc ierakstiem, ansamblī

I vieta Laikmetīgās kamermūzikas interpretentu konkurss SKAT(!)LOGS / Rīga 2019, ansamblī

Anna Šatreviča

Anna Šatreviča

Sasniegumi

vid.balle - 9.26

Atzinības raksts X Starptautiskais Brāļu Mediņu jauno pianistu konkurss / Rīga 2020, solo

I pakāpe I Starptautiskais pianistu konkurss, veltīts S.Prokofjeva 130 gadu jubilejai PianoForte / Nursultana, Kazahstāna 2021

II vieta  XI Starptautiskais folkloras, deju un mūzikas festivāls – konkurss Dresdner Wintersterne 2021 / Drēzdene, Vācija 2021

Arkadijs Gorbunovs

Arkadijs Gorbunovs

Sasniegumi

vidējā balle - 7.7

I vieta Latvijas mūzikas izglītības iestāžu profesionālās vidējās izglītības programmas Taustiņinstrumentu spēle – Akordeona spēle  audzēkņu Valsts konkursa fināls / Rīga 2020, solo

II pakāpe II atklātais bajāna un akordeona izpildītāju konkurss Mogiļevas melodijas / Baltkrievija 2020, pēc ierakstiem, solo

I vieta Valērija Hodukina XI Starptautiskais Jauno akordeonistu konkurss / Daugavpils 2019, solo

II vieta Laikmetīgās kamermūzikas interpretentu konkurss SKAT(!)LOGS / Rīga 2019, solo

Kamila Siliņa

Kamila Siliņa

Sasniegumi

vidējā balle - 9,143

I pakāpe III Starptautiskais Jauno dziedātāju Ziemassvētku dziesmu konkurss / Daugavpils 2021

I vieta  XI Starptautiskais folkloras, deju un mūzikas festivāls – konkurss Dresdner Wintersterne 2021 / Drēzdene, Vācija 2021

SBDMV jauktais koris

SBDMV jauktais koris

Sasniegumi

Laureāta diploms II atklātais koru un ansambļu festivāls The fire of Christmas/ Odesa, Ukraina 2020

SBDMV jauktā kora ansamblis

SBDMV jauktā kora ansamblis

Sasniegumi

I pakāpe III Starptautiskais Jauno dziedātāju Ziemassvētku dziesmu konkurss / Daugavpils 2021

GRAND PRIX VI Starptautiskais mākslu konkurss – festivāls Open Italy / Milāna, Itālija 2021

Elgars Murāns

Elgars Murāns

Sasniegumi

I vieta  XI Starptautiskais folkloras, deju un mūzikas festivāls – konkurss Dresdner Wintersterne 2021 / Drēzdene, Vācija 2021

Laura Rībule

Laura Rībule

Sasniegumi

III pakāpe III Starptautiskais Jauno dziedātāju Ziemassvētku dziesmu konkurss / Daugavpils 2021

Sofija Medvedeva

Sofija Medvedeva

Sasniegumi

III pakāpe III Starptautiskais Jauno dziedātāju Ziemassvētku dziesmu konkurss / Daugavpils 2021

Kristina Tiško

Kristina Tiško

Sasniegumi

I vieta  XI Starptautiskais folkloras, deju un mūzikas festivāls – konkurss Dresdner Wintersterne 2021 / Drēzdene, Vācija 2021

Nellija Kursīte

Nellija Kursīte

Sasniegumi

I pakāpe VIII Starptautiskais attālinātais konkurss – festivāls Mākslas melodijas un krāsas  / Maskava, Krievija 2021

Ērika Podskočeva

Ērika Podskočeva

Sasniegumi

GRAND PRIX I Starptautiskais vokāli-instrumentālais konkurss International Music Astana / Nursultana, Kazahstāna 2021

Annija Brenče

Annija Brenče

Sasniegumi

III pakāpe I Starptautiskais pianistu konkurss, veltīts S.Prokofjeva 130 gadu jubilejai PianoForte / Nursultana, Kazahstāna 2021

I vieta Starptautiskais attālinātais konkurss World Art Games / Spānija 2021

SBDMV jauktais koris

Marta Ažiganiča

Sasniegumi

I vieta  XI Starptautiskais folkloras, deju un mūzikas festivāls – konkurss Dresdner Wintersterne 2021 / Drēzdene, Vācija 2021

SBDMV jauktais koris

Arvis Jasevičs

Sasniegumi

I pakāpe I Starptautiskais vokāli-instrumentālais konkurss International Music Astana / Nursultana, Kazahstāna 2021

Evelīna Ašķeļaņeca

Evelīna Ašķeļaņeca

Sasniegumi

GRAND PRIX I Starptautiskais pianistu konkurss, veltīts S.Prokofjeva 130 gadu jubilejai PianoForte / Nursultana, Kazahstāna 2021

I vieta Starptautiskais attālinātais konkurss World Art Games / Spānija 2021

Labākie mācībās

Anna Istratija

Anna Istratija

Sasniegumi

vidējā balle  - 9,15