Kāda ir tava identitāte?

Lidzfinanse Erasmus progr logo

Projekta pieteicējs: Staņislava Broka Daugavpils mūzikas vidusskola

Projekta ilgums: No 2018.gada 1. septembra līdz 2020.gada 31.augustam

Projekta mērķis:
Erasmus + programmas Pamatdarbības Nr.2 (KA2) skolu sektora projekta mērķis ir veicināt sadarbību starp dažādām skolām un izglītojamajiem Eiropā, praktiski darboties, lai gūtu zināšanas sociālo mediju jomā, izpratni par identitātes jautājumiem mūsdienu Eiropā.

Projekta apraksts:
Projekta koordinators ir vidusskola Somijā, savukārt partneri ir skolas Beļģijā un Portugālē. Projekts risinās skolēnu identitātes jautājumus sociālajos medijos, veselības jautājumus, 21. gadsimta saziņas, radošuma, kritiskās domāšanas un sadarbības prasmes, kultūrizpratni. Projektā izglītojamie veidos izpratni par kultūrām, mācīsies sadarboties ar vienaudžiem, lai sajustu Eiropas pilsonību un identitāti. Izglītojamie stiprinās angļu valodas zināšanas un saņems lielāku izpratni par sociālo, valodu un kultūras daudzveidību. Starptautiskajā sadarbībā tiks uzlabotas komunikācijas, digitālās un problēmu risināšanas prasmes. Izglītojamie apgūs viens no otra prasmes mākslā, mūzikā, drāmā, medijpratībā, kā arī multidisciplinārajās studijās (zinātne, vēsture, māksla, valodas). Izglītojamie kopīgi izstrādās vadlīnijas par sociālo mediju pārvaldību. Izglītojamie organizēs skolās Eiropas Kultūras mantojuma gadam un Eiropas dienai veltītus pasākumus, dosies apmaiņas braucienus uz projekta partnerskolām. Projekta vadība notiks izmantojot videokonferenču iespējas, savukārt apmaiņas braucienos tiks sekmēts, lai jaunieši veidotu starpkultūru dialogu, apzinātos Eiropas pilsonības nozīmīgumu.  Projekts būs vēl viens solis, kas paplašinās Eiropas skolu tīklojumu.

Projekta izmaksas:
100% ES Mūžizglītības Erasmus+ programmas atbalsts: projekta kopējais finansējums – 32874.00 EUR (trīsdesmit divi tūkstoši  astoņi simti septiņdesmit četri eiro).

Projekta mērķa grupa:
Staņislava Broka Daugavpils mūzikas vidusskolas izglītojamie un pedagogi, netieša ietekme uz skolas mācību procesu, kolēģiem, un vecākiem (izglītojamie apmaiņās braucienos dzīvos ģimenēs). Projekta laikā plānotas 35 mobilitātes.

Projekta aktivitātes:
1.Projekta logo un aptauju izstrāde, projekta mājaslapas izveide.
2. Jauniešu apmaiņas un nodarbības par sociālās identitātes jautājumiem, vadlīniju izstrāde par sociālo mediju lietošanu.
3. Jauniešu un pedagogu no Somijas, Beļģijas un Portugāles uzņemšana Daugavpilī.
4. Kopīga projekta materiāla izstrāde, kas būs pieejams projekta mājaslapā.
4. Publicitāte par projekta laikā apgūto, pasākumiem.

Projekta kontaktpersona:
Metodiķe Evelīna Balode,
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
mob.tālr.+37128336093

Exchange Daugavpils:
https://sway.office.com/fyC6uvK2FOkEgiYj?ref=email