Profesionalitāte veicina motivāciju

Erasmus+ programmas pamatdarbības Nr.1 (KA1) skolu sektora projekts “Profesionalitāte veicina motivāciju” (2019-1-LV-01-KA101-060268)

Lidzfinanse Erasmus progr logo

Projekta pieteicējs: Staņislava Broka Daugavpils mūzikas vidusskola

Projekta ilgums: No 2019.gada 1. jūnija līdz 2021.gada 28.februārim

Projekta mērķis:
Erasmus + programmas Pamatdarbības Nr.1 (KA1) skolu sektora projekta mērķis ir uzlabot skolotāju angļu valodas zināšanas, kam ir ļoti būtiska loma, gan audzēkņu sekmīgai sagatavošanai Eiropas darba tirgum, gan starptautisku projektu, kontaktu un sadarbības veicināšanai skolā un reģionā.

Projekta apraksts:
Šī projekta ietvaros tiek plānots apmeklēt angļu valodas kursus Lielbritānijā, kas īpaši paredzēti angļu valodas kā svešvalodas skolotājiem vidusskolas līmenī ar uzsvaru uz skolotāja paša valodas prasmes uzlabošanu. Skolotāja paaugstinās gan savas valodas zināšanas, gan apgūs dažādas metodes un pieejas un izstrādās materiālus, kurus varēs izmantot mācību procesā darbā ar audzēkņiem.
Angļu valodas kursi Īrijā paredzēti paaugstinās IT pedagoga angļu valodas zināšanas, kuras ir nepieciešams uzlabot, jo pedagogs ir iesaistīts sadarbības projektos kā IT speciālists.
Kursos "STEM izglītība ar integrēto CLIL metodi" tiks apgūtas jaunas metodes, paņēmieni, rīki lai mācītu informācijas tehnoloģijas iesaistot angļu valodu.

Projekta izmaksas:
100% ES Mūžizglītības Erasmus+ programmas atbalsts: projekta kopējais finansējums – 7045.00 EUR (septiņi tūkstoši četrdesmit pieci eiro).

Projekta mērķa grupa:
Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas pedagogi, netieša ietekme uz skolas mācību procesu, kolēģiem, izglītojamiem un vecākiem. Projekta laikā plānotas 3 mobilitātes.

Projekta aktivitātes:
1.Kursu apmeklēšana.
2. Individuālas dalībnieku atskaites un publikācijas, uzstāšanās pēc katras mobilitātes.
3. Kopīga projekta materiāla izstrāde, kas būs brīvi pieejams kolēģiem.
4. Publicitāte par projekta laikā apgūto, pasākumi citu Daugavpils un Latvijas skolu un vietējās sabiedrības, Latvijas Mūzikas izglītības iestāžu asociācijas informēšanai, izstrādātā materiāla popularizācija.

Projekta kontaktpersona:
Nataļja Grīnfelde,
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.