Imants Sneibis

Pedagogu profesionālās kvalifikācijas pilnveides programma IP Pūšaminstrumentu spēles – Flautas spēles pedagogiem

 

Pedagogu profesionālās kvalifikācijas pilnveides programma

IP Pūšaminstrumentu spēles – Flautas spēles

pedagogiem

2022. gada 23. novembrī Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolā notiks pedagogu profesionālās pilnveides kursi IP Pūšaminstrumentu spēlesFlautas spēles pedagogiem, Imanta Sneibja vadībā.

Imants Sneibis ir Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Pūšaminstrumentu spēles katedras emeritētais profesors. Viņa flautas klasē studējuši virkne Latvijā un pasaulē atpazīstamu flautistu.

Paralēli darbam augstskolā vairāk kā 35 gadus Imants Sneibis izglītojis jaunos flautistus arī E. Dārziņa mūzikas vidusskolā. 34 gadus bijis Latvijas Nacionālās Operas orķestra mākslinieks. Šo gadu laikā kā solists Imants Sneibis sniedzis neskaitāmus koncertus Latvijā un ārzemēs, piedalījies latviešu komponistu jaundarbu pirmatskaņojumos un veicis virkni skaņarbu ieskaņojumu. Imanta Sneibja klases studenti regulāri uzstājas publiskos koncertos. Lielākā daļa no studentiem spēlē orķestros, bet vairāki turpina sava skolotāja iesākto un ir sasnieguši ļoti labus un izcilus panākumus.

Programmas tēma:  Jauno flautistu skaņas kvalitātes un tehniskās meistarības attīstība caur klasicisma laikmeta un mūsdienu komponistu mūzikas interpretācijām.

 

Programmas mērķis: dot iespēju Latvijas profesionālās ievirzes flautas spēles pedagogiem pilnveidot savu profesionālo kompetenci. Attīstīt un pilnveidot izglītības programmas pasniegšanas metodiku, paaugstināt pedagogu kvalifikāciju, paplašināt pedagoģisko pieredzi.

Programmas apjoms: 6 stundas (tiek izsniegta Apliecība par pedagogu profesionālās kvalifikācijas pilnveides programmas apguvi)

Dienas kārtība 23. novembrī

11:00 – 11:30

Reģistrācija

11:30  – 13:00

Meistarklases ar MS un MV flautas spēles audzēkņiem

13:00  – 14:00

Pārtraukums

14:00  – 16:00

Meistarklases ar MV flautas spēles audzēkņiem

16:00  – 16:30

Jautājumi, diskusijas

16:30

Apliecību izsniegšana

 

 

Dalības maksa: 20 eiro

Dalības maksu pārskaitīt:
Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskola
Kandavas iela 2a, Daugavpils, LV- 5401
Nodokļu maksātāja reģistrācijas Nr. 90000066001
Norēķinu konts LV04TREL2220521005000
VALSTS KASE, bankas kods TRELLV22

Apmaksu var veikt ar maksājumu karti Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas kasē.

Dalībnieku reģistrācija:

Reģistrēties profesionālās kvalifikācijas pilnveides pedagoģiskajam semināram var līdz 13. novembrim rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.